NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Podpora dištancného vzdelávania na regionálnej Cisco akadémii

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slovenská technická univerzita

Fakulta:Fakulta informatiky a informačných--

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 94

Ročník:5

Počet zobrazení:3158

Počet stiahnutí:135

Študijný odbor:Pocítacové systémy a siete

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.pdf

Analyzujte potreby a možnosti spracovania toku informácií pri prevádzke regionálnej Cisco akadémie na FIIT STU Bratislava. Analyzujte životný cyklus kurzu, jeho etapy a informácie, s ktorými sa v tomto procese manipuluje. Na základe výsledkov analýzy bol navrhnutý a implementovaný informacný systém, ktorý zjednoduší cinnosti a zautomatizuje aktivity spojené s organizovaním kurzov akadémie. Umožnuje jednoduchú a prehladnú správu semestrov, vytváranie kurzov, prihlasovanie sa úcastníkov na kurzy, ukoncenie kurzov, sledovanie dochádzky, správu poplatkov za kurzy, a ponúka rôzne prehlady a štatistiky. Riešenie zahrna etapy analýzy, špecifikácie, návrhu a implementácie a je postavené na open-source aplikáciách Apache, PHP, MySQL.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Podpora dištančného… 17. 4. 2013 2469 -- --