NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Príprava detí na zvládanie krízových situácií

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Žilinská univerzita v Žiline

Fakulta:Fakulta špeciálneho inžinierstva

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 79

Ročník:5

Počet zobrazení:3430

Počet stiahnutí:44

Študijný odbor:KATEDRA KRÍZOVÉHO MANAŽMENTU

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.pdf

Diplomová práca sa zaoberá problematikou vzdelávania a prípravy detí na pravdepodobné krízové situácie. Obsahuje strucný popis systému vzdelávania obyvatelov na civilnú ochranu v SR a analýzu súcasného stavu prípravy žiakov. Cielom práce bolo poukázat na dôležitost prípravy detí. Súcastou práce sú návrhy na zlepšenie systému vzdelávania a prípravy žiakov základných škôl na krízové situácie.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Špeciálny pedagóg v… 26. 6. 2007 4396 -- --
 
sk METODIKA … 2. 5. 2008 3757 -- --
 
sk Vybrané problémy… 9. 9. 2007 4853 -- --
 
sk PORADENSTVO V RÁMCI… 20. 11. 2007 4802 -- --
 
sk Kompletná… 4. 5. 2017 1807 -- --