NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

FAKTORY OVPLYVNUJÚCE ŠTRUKTÚRU A KVALITU MASA OŠÍPANÝCH

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slovenská poľnohospodárska univerzita

Fakulta:Fakulta biotechnológie a potravinárstva

Autor: choroba

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 59

Ročník:3

Počet zobrazení:3753

Počet stiahnutí:557

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborne

Popis súborov:.doc

Úlohou tejto práce bolo získat literárne poznatky k tématike ošípaných a teoreticky zhodnotit všetky ukazovatele a vplyvy, ktoré ci už pozitívne alebo negatívne ovplyvnujú hygienickú, technologickú, mikrobiologickú a senzorickú kvalitu mäsa, fyzikálne vlastnosti, chemické zloženie, nutricnú a energetickú hodnotu mäsa.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Integrovana ziv… 4. 12. 2006 1695 -- --
 
sk Význam pestovania… 16. 9. 2007 3687 -- --
 
sk ANALÝZA POSTAVENIA… 8. 12. 2005 4516 -- --
 
sk Testy -… 19. 11. 2007 4597 -- --