NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Systém kariérneho poradenstva pre študentov Trencianskej univerzity A. Dubceka v Trencíne

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Trenčianska univerzita Alexandra…

Fakulta:Fakultu sociálno – ekonomických vzťahov

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 78

Ročník:5

Počet zobrazení:1417

Počet stiahnutí:39

Študijný odbor:Katedra rozvoja ludských zdrojov a personálneho manažmentu

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.pdf

Cielom diplomovej práce je predstavit súcasný stav kariérneho poradenstva v Slovenskej republike s upriamením sa na jeho poskytovanie v prostredí verejných vysokých škôl. V práci sa zameriavam na poskytované kariérne poradenstvo pre študentov Trencianskej univerzity A. Dubceka v Trencíne. Kariérne poradenstvo sa stáva aktuálnou spolocenskou témou. Je nástrojom na riešenie problematiky efektívnej prípravy na povolanie a zamestnanost. Diplomová práca je rozdelená na tri kapitoly. Prvá kapitola je zameraná na definovanie pojmu kariérne poradenstvo, akým cielovým skupinám sa venuje, akou formou je financované a kto poskytuje služby kariérneho poradenstva v Slovenskej republike. V druhej kapitole sa zaoberám poradenstvom na Trencianskej univerzite Alexandra Dubceka v Trencíne poskytované prostredníctvom Centra kariérneho poradenstva na Fakulte sociálno-ekonomických vztahov. Záverecná kapitola je venovaná komparácií systémov kariérneho poradenstva fungujúcich na Vysokej škole bánskej – Technickej univerzite v Ostrave v Ceskej republike a Trencianskej univerzite Alexandra Dubceka v Trencíne.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk KARIÉRNE… 13. 6. 2007 4988 -- --