NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Rozhodovanie mladých ludí pri výbere dôchodkovej správcovskej spolocnosti.

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Ekonomická univerzita v Bratislave

Fakulta:Obchodná fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 100

Ročník:5

Počet zobrazení:2977

Počet stiahnutí:32

Študijný odbor:Katedra marketingu

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Cielom diplomovej práce bolo objasnit správanie a rozhodovanie spotrebitelov, charakterizovat trh starobného dôchodkového sporenia na Slovensku a na základe prieskumu urcit, podla ktorých faktorov sa sporitelia rozhodli pre konkrétnu dôchodkovú správcovskú spolocnost. Zároven v závislosti od výsledkov navrhnút opatrenia pre spolocnost ING, vdaka ktorým by získala na trhu starobného dôchodkového sporenia konkurencnú prevahu, udržala si existujúcich klientov a získala nových. Práca je rozdelená do troch kapitol. Obsahuje 11 obrázkov, 16 grafov, 18 tabuliek a 6 príloh. Prvá kapitola je venovaná charakteristike, modelom, faktorom a trendom spotrebitelského správania, potrebám a hodnotám spotrebitelov, ich vnímaniu vlastnostní produktov a nákupnému rozhodovaniu. V dalšej casti sa charakterizuje reforma dôchodkového systému a jednotlivé dôchodkové správcovské spolocnosti. Autorka sa zameriava na financnú skupinu ING na Slovensku a konkrétne na ING dôchodkovú správcovskú spolocnost, a.s., jej cinnost a dôchodkové fondy. Záverecná kapitola je venovaná prieskumu rozhodnutí mladých ludí pri vstupe do starobného dôchodkového sporenia, analýze faktorov ovplyvnujúcich ich rozhodnutia, urceniu informacných zdrojov a spokojnosti s vybranou spolocnostou. Výsledky prieskumu, dôležité z hladiska ING poukazujú okrem silných stránok aj na slabé stránky spolocnosti, riešením ktorých je zníženie poplatkov, castejšie bezplatné zasielanie výpisu z úctu, väcšia mediálna kampan ci intenzívnejšie informovanie sporitelov o výnosoch.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Štátnicové otázky 14. 3. 2008 3188 -- --
 
sk štátnicové otázky 2. 5. 2008 3114 -- --
 
sk Vypracovane tezy 21. 11. 2008 3686 -- --
 
sk Otázky na… 15. 7. 2009 32970 227.6 66700