NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

ANALÝZA NELINEÁRNYCH SYSTÉMOV POPOVOVÝM A KRUHOVÝM KRITÉRIOM

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slovenská technická univerzita

Fakulta:Fakulta elektrotechniky a informatiky

Autor: Kowalski

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: --

Ročník:5

Počet zobrazení:2937

Počet stiahnutí:136

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Táto práca prináša interaktívny študijný materiál, ktorý sa zaoberá stabilitou nelineárnych systémov. Obsahuje teoretický úvod k otázkam stability s popisom dvoch základných kritérií – Popovovho kritéria a kruhového kritéria stability. Teoretický materiál vo forme hypertextu je doplnený interaktívnym testovaním a simuláciou niektorých špeciálnych prípadov systémov s nelinearitou. Tento pracuje s využitím DDE kounikácie a pre svoju prácu nepotrebuje nic viac ako niektorý z webovských prehliadacov.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.