NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Sociálna práca

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

Fakulta:Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva

Autor: jardo

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 83

Ročník:5

Počet zobrazení:5422

Počet stiahnutí:540

Študijný odbor:Katedra Sociálnej práce a sociálnych vied

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Diplomová práca má teoreticko empirický charakter. Teoretická cast pozostáva z desiatich kapitol. Prvá kapitola sa zaoberá poruchami ucenia a diagnostikou a reedukáciou ADHD. Dyslexiou, jej históriou, dedicnostou a vývinom jedinca s dyslexiou sa zaoberá druhá kapitola. Tretia kapitola hovorí o dyspraxii, o problémoch, ktoré majú jedinci s dyspraxiou. Štvrtá až desiata kapitola hovoria o dysgrafii, dysortografii, dyslálii, dyskalkúlii, dyslálii, dysfázii, dysmúzii, dyspinxii. Empirická cast tvorí zhodnotenie výsledkov dotazníkového prieskumu, zameraného na zistenie postoja ucitelov k študentom s poruchami ucenia a ci sú dostatocne informovaní o poruchách ucenia.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk SOCIÁLNA PRÁCA S… 30. 10. 2009 10167 -- --
 
sk Sociálna práca v… 6. 11. 2006 2755 -- --
 
sk Sociálna práca vo… 12. 2. 2015 1207 -- --
 
sk Sociálna práca… 22. 12. 2015 2322 -- --
 
sk Sociálna práca so… 1. 5. 2008 2047 -- --
 
sk Sociálna práca s… 24. 4. 2013 2388 -- --
 
sk Sociálna práca so… 24. 4. 2013 6606 -- --
 
sk Sociálna práca so… 12. 1. 2010 2498 -- --
 
sk sociálna práca 30. 6. 2005 2634 -- --
 
sk Sociálna práca vo… 21. 12. 2014 2537 -- --