NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

EKONOMICKÉ TEÓRIE RASTU A PROBLÉM TRVALEJ UDRŽATELNOSTI ŽIVOTA

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Mateja Bela

Fakulta:Ekonomická fakulta

Autor: pietrinko

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 51

Ročník:5

Počet zobrazení:3114

Počet stiahnutí:78

Študijný odbor:KATEDRA MANAŽMENTU A MARKETINGU

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chválitebný

Popis súborov:.doc

Diplomová práca sa zaoberá vysvetlením a prepojením pojmov ekonomický rast, trvalo udržatelný rozvoj a život. Ako hlavný ciel si autor stanovil chápanie trvalej udržatelnosti ako jedného z možných riešení negatívneho dopadu ekonomického rastu na životné prostredie a aplikáciu trvalej udržatelnosti na podmienky Slovenskej republiky.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Šance a možnosti… 4. 9. 2007 4238 -- --
 
sk Štátnicové otázky 14. 3. 2008 3358 -- --
 
sk štátnicové otázky 2. 5. 2008 3291 -- --
 
sk Vypracovane tezy 21. 11. 2008 3872 -- --
 
sk Politika… 29. 12. 2014 2566 -- --
 
sk Naucený optimizmus.… 12. 9. 2005 4512 -- --
 
sk Spolocensky… 10. 9. 2008 4260 -- --