NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Ozón – ekologické a efektívne cinidlo v procese bielenia bunicín

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slovenská technická univerzita

Fakulta:Fakulta chemickej a potravinárskej--

Autor: dan_brown

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 75

Ročník:5

Počet zobrazení:2826

Počet stiahnutí:143

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chválitebný

Popis súborov:.doc

Kedže pôsobenie ozónu je v porovnaní s klasickými bieliacimi a zošlachtovacími postupmi velmi perspektívnym postupom, predmetom tejto diplomovej práce bol laboratórny prieskum vplyvu ozónu na optické a mechanické vlastnosti buniciny, získanej po kyslíkovej delignifikácii z Neusiedler SCP a.s. Ružomberok.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.