NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

PODNIKATELSKÝ PLÁN FIRMY IGOR KMETZ

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Mateja Bela

Fakulta:Ekonomická fakulta

Autor: pietrinko

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 76

Ročník:5

Počet zobrazení:4554

Počet stiahnutí:1077

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chválitebný

Popis súborov:doc

Práca obsahuje vymedzenie základných pojmov, podmienok pre podnikanie so zretelom na súcasný stav vo vytváraní podmienok pre malé a stredné podnikanie na Slovensku, odporúcania k obsahovej nápni jednotlivých bodov podnikatelského plánu podla osnovy odporúcanej Národným úradom práce, v tretej casti je uvedený konkrétny podnikatelský plán, v ktorom sa pozornost sústreduje na poznanie odvetvia, situácie na trhu na strane ponuky i dopytu, ako aj na sebaanalýzu, urcenie cielov do budúcnosti a stratégiám ich dosiahnutia.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.