NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

ANALÝZA HODNOTENIA PRACOVNÍKOV

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Ekonomická univerzita v Bratislave

Fakulta:Fakulta podnikového manažmentu

Autor: jardo

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: --

Ročník:5

Počet zobrazení:4623

Počet stiahnutí:908

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborne

Popis súborov:.doc

dlhodobá prosperita firmy závisí hlavne od ludských zdrojov, od ludí, ktorí v nej pracujú. Nemali by sme preto zabúdat, že k tomu v hlbokej miere prispieva hodnotenie zamestnancov a ich odmenovanie. No nesmieme opomenút ani skutocnost, že tie musia na seba casovo nadväzovat, pretože ak sú výsledky pracovného výkonu, napr. úprava základného platu ako ocenenie dobrého pracovného výkonu zamestnanca, realizované s odstupom casu, stráca hodnotenie na význame. Prepojenie medzi zvýšeným úsilím zamestnanca, dosiahnutím dobrého výkonu a získaním odmeny musí byt teda zretelné, priame a pevné. Našou snahou je umožnit reálne využit výsledky hodnotenia. Navrhujeme preto, pri hodnotení pracovného výkonu v odbore predaja a marketingu flexibilných fólií zaviest kombinovanú metódu hodnotenia zamestnancov, v ktorej sa využijú numerické škály a slovný popis stavu.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk ANALÝZA SYSTÉMU… 22. 2. 2008 4339 -- --
 
sk ANALÝZA ÚROVNE… 14. 12. 2005 4009 -- --
 
sk Marketingová… 8. 12. 2005 3696 -- --
 
sk Otázky na… 15. 7. 2009 33082 227.6 66700
 
sk Hodnotenie systému… 24. 11. 2013 4034 -- --
 
sk PROBLÉMY… 21. 12. 2006 2763 -- --
 
sk PERSONÁLNY… 22. 11. 2005 4313 -- --
 
sk ANALÝZA MOTIVÁCIE… 8. 12. 2005 3131 -- --
 
sk NÁVRH KOMPLEXNEJ… 24. 4. 2007 4000 -- --
 
sk NÁVRH KOMPLEXNEJ… 21. 12. 2005 3360 -- --