NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

ANALÝZA ÚROVNE PERSONÁLNEJ PRÁCE VO VYBRANÝCH ORGANIZÁCIÁCH KULTÚRY

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Ekonomická univerzita v Bratislave

Fakulta:Fakulta podnikového manažmentu

Autor: jardo

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: --

Ročník:5

Počet zobrazení:4141

Počet stiahnutí:465

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chválitebný

Popis súborov:.doc

Diplomová prácasa snaží poukázat na význam personálnej práce v neziskovej sfére, konkrétne v rezorte kultúry.Úroven personálnej práce vo vybraných organizáciách kultúry – v Múzeu SNP, Štátnej vedeckej knižnici a v Bábkovom divadle na Rázcestí sme analyzovali na základe vykonávaných personálnych cinností. Dospeli sme pritom k poznaniu, že v každej organizácii existujú rezervy v personálnej práci – chýba analýza pracovných miest, podcenuje sa získavanie zamestnancov, ich hodnotenie a nedostatky vidíme aj vo využívaní personálneho informacného systému.Domnievame sa, že realizáciou opatrení, ktoré sme spomínaným organizáciám navrhli, možno skvalitnit ich personálnu prácu, dosiahnut jej vyššiu efektívnost a úspešne tak prispievat k plneniu dlhodobých cielov organizácií.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk ANALÝZA SYSTÉMU… 22. 2. 2008 4457 -- --
 
sk Získavanie a výber… 7. 12. 2013 5391 -- --
 
sk SÚCASNÉ PROBLÉMY V… 15. 12. 2005 4527 -- --
 
sk ANALÝZA NÁSTROJOV… 22. 2. 2008 4253 -- --
 
sk Prednášky z… 11. 3. 2009 3026 -- --