NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

FILOZOFIA-Ján Kollár a idea slovanskej vzájomnosti

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre

Fakulta:Filozofická fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 24

Ročník:2

Počet zobrazení:4825

Počet stiahnutí:1350

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Hlavnou témou mojej práce je Kollárova idea slovanskej vzájomnosti z filozofického hladiska, viac-menej odosobnená od jeho literárnej cinnosti, aj ked ju prirodzene nemožno úplne vylúcit z tohto kontextu. Kollár bol v prvom rade spisovatel, aj ked bol filozofujúcim dejatelom. Význam práce je kladený na znovuotvorenie diskusie o tejto myšlienke, tak na akademickej pôde, ako aj na verejnosti, pretože je to stále aktuálna téma. Predstavuje akési kompendium problematiky pre študentov a nový náhlad pre akademickú obec.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.