NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

DÔLEŽITOST PERSONÁLNEHO PLÁNOVANIA PRE FORMOVANIE A VÝVOJ PODNIKOVEJ KULTÚRY

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Univerzita Mateja Bela

Fakulta:Ekonomická fakulta

Autor: pietrinko

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 75

Ročník:5

Počet zobrazení:3606

Počet stiahnutí:208

Študijný odbor:Katedra manažmentu a marketingu

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.doc

Cielom tejto diplomovej práce je analyzovat vplyv personálneho plánovania na formovanie a vývoj podnikovej kultúry a vyzdvihnút personálne plánovanie na hlavný nástroj vytvárania cielovej podnikovej kultúry. Cielom praktickej casti práce je navrhnút cielovú podnikovú kultúru a k nej riešenia a opatrenia pre vybrané oblasti personálneho plánovania, ktoré majú rozhodujúci vplyv pre vytvorenie tejto kultúry v novovznikajúcom podniku.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.