NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Tvorba e-learningovej ucebnice: Návrhy regulátorov

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slovenská technická univerzita

Fakulta:Fakulta chemickej a potravinárskej--

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 51

Ročník:5

Počet zobrazení:2135

Počet stiahnutí:59

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chválitebný

Popis súborov:.pdf

Táto diplomová práca sa zaoberá vytváraním e-learningovej aplikácie umožnujúcej on-line riešenie vybraných úloh z oblasti návrhu regulátorov. Jednotlivé úlohy vo forme MWS prezentácií boli robené tak, aby bolo možné ich použit spolu s [1] ako podporu výuky, k názornejšiemu riešeniu jednotlivých príkladov. Aplikácie využívajú možnosti MATLAB Web Servera, ktorý je schopný prijímat údaje z internetových aplikácií a umožnuje ich spracovanie v MATLABe. V práci je vytvorený postup ako s MATLAB Web Serverom pracovat a ako vytvárat vlastné prezentácie.pdf

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.