NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

HUMANIZACNÉ A RESOCIALIZACNÉ PROCESY V OSOBITNÝCH ŠKOLÁCH

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Trnavská univerzita

Fakulta:Fakulta zdravotníctva a sociálnej práce

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 65

Ročník:5

Počet zobrazení:3751

Počet stiahnutí:469

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:doc

V mojej práci som sa pokúsila charakterizovat a analyzovat nárocnú prácu pedagógov na osobitných školách. mojou snahou bolo o problematike písat otvorene a polemicky. Dúfam, že moja práca bude prínosom pre pracovníkov na osobitných školách, rodicov ale aj pre všetkých tých, ktorí sa o postihnuté deti zaujímajú.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.