NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Niekolko návrhov k marketingovej strategii v SLK Komárno.s.

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Slovenská technická univerzita

Fakulta:Materiálovotechnologická fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 89

Ročník:5

Počet zobrazení:2953

Počet stiahnutí:265

Študijný odbor:Katedra manažmentu a kvality

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:doc

Táto diplomová práca je zameraná práve na túto oblast. V druhej kapitole práce sú spracované základy teórie výskumu trhu. Tretia kapitola obsahuje analýzu podniku SLK a. s. Opisuje niektoré vlastnosti podniku, vrátane súcasného stavu výskumu trhu. V dalších castiach tejto kapitoly je spracovaná analýza potencionálneho trhu s plavidlami zameraná na ruský a západoeurópsky trh v takej forme a rozsahu, aby bol postacujúcim podkladom pre návrh zmien v marketingovej stratégie v SLK a. s. Cielom diplomovej práce je vypracovanie takých návrhov k marketingovej stratégii SLK a. s., ktoré zvýšia kvalitu práce marketingového oddelenia a posilnia pozíciu podniku na trhu. Tieto návrhy obsahuje štvrtá kapitola, ktorá je hlavným prínosom mojej práce.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk návrhy k… 10. 2. 2002 3510 -- --