NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

Výber vhodného automobilu pre cestný záchranný systém

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Žilinská univerzita v Žiline

Fakulta:Fakulta prevádzky a ekonomiky dopravy--

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 69

Ročník:5

Počet zobrazení:1172

Počet stiahnutí:134

Študijný odbor:Katedra cestnej a mestskej dopravy

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:doc

Náplnou tejto diplomovej práce bolo podat obraz o vývoji použitia záchranných vozidiel, o požiadavkách na tieto vozidlá, o ich využití a hlavná idea celej práce bola porovnanie vozidiel a výber výhodnejšieho vozidla pre cestnú záchrannú službu. Dalej som sa zameral na vývoj záchranného systému v rámci Slovenskej republiky. V tabulkách som zobrazil vývoj dopravnej nehodovosti v Slovenskej republike, z ktorých vyplýva, že na cestách Slovenskej republiky zomiera z roka na rok viac osôb. A z toho dôvodu stúpa potreba skvalitnenia vozidlového parku záchranných služieb a tiež skvalitnenie záchranárskej techniky.

Obsah/Ukážka dokumentu

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.