NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

internet a jeho použitie v tatra banke

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Ekonomická univerzita v Bratislave

Fakulta:Obchodná fakulta

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: 53

Ročník:5

Počet zobrazení:4012

Počet stiahnutí:204

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:výborný

Popis súborov:.DOC

Preto cielom mojej diplomovej práce je zhodnotit klady, zápory a efektívnost používania internetu, elektronickej pošty, internet bankingu a celého elektronického bankovníctva Tatra banky. Nakolko tieto služby spájajú dva rozdielne subjekty, budem sa pozerat na problém z obidvoch strán a to zo strany klienta ako aj zo strany banky samotnej. Nevyhnutnou podmienkou pre pochopenie môjho výkladu je definovanie pojmu internet a jeho vznik a vývoj. Následne predstavím Tatra banku a jej služby. Po prezentovaní produktov banky sa budem snažit odhalit ich výhody a nevýhody. Podcielom mojej diplomovej práce je presvedcit bežne rozmýšlajúceho podnikatela/užívatela, ktorý je ochotný pristúpit na nieco nové a netradicné, k využívaniu internetu, elektronickej pošty a internet bankingu resp. telebankingu. V neposlednom rade by som chcel vycíslit úsporu nákladov v Sk, ktorú klient dosiahne pri používaní internet bankingu v porovnaní so situáciou kedy by internet banking nevyužíval.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk Inovatívne riešenia… 31. 3. 2008 3893 -- --
 
sk Aplikácia… 28. 5. 2007 3438 -- --
 
sk Marketingová štúdia… 11. 7. 2007 4426 -- --
 
sk E-CONTENT ZVYŠUJÚCI… 9. 9. 2008 3314 -- --
 
sk DEPOZITNÉ PRODUKTY 30. 3. 2006 1547 -- --
 
sk Elektronický obchod 23. 4. 2005 2684 -- --
 
sk ANALÝZA NÁSTROJOV… 22. 2. 2008 4257 -- --
 
sk Ťahák z predmetu… 28. 1. 2015 1549 -- --
 
sk TVORBA… 20. 12. 2005 3760 -- --
 
sk Presadzovanie firmy… 22. 11. 2005 3732 -- --