NAJVÄČŠIA DATABÁZA
ŠTUDENTSKÝCH REFERÁTOV NA SLOVENSKU

Nájdi si dokument, ktorý potrebuješ v inom jazyku: SK CZ HU

Celkom prác: (1585)

Jazykové kurzy, štúdium a pobyty v zahraničí
Prihlásenie Prihlásenie Registrácia
Pridaj svoju prácu

podnikatelský plán malého a stredného podniku

Odoslať známemu Nahlásiť chybu Buď prvý, kto sa vyjadrí k tomuto príspevku (0)

Škola:Ekonomická univerzita v Bratislave

Fakulta:Fakulta podnikového manažmentu

Autor: antiskola@antiskola.eu

Jazyk:Slovenský jazyk

Počet strán: --

Ročník:5

Počet zobrazení:44771

Počet stiahnutí:5728

Študijný odbor:--

Typ dokumentu:text v elektronickej forme

Antiškola známka:chválitebný

Popis súborov:.doc

Cielom mojej diplomovej práce bolo vypracovanie podnikatelského plánu konkrétneho podniku. Rozhodla som sa pre firmu INFO s r.o., ktorá pôsobí v nevýrobnom odvetví – predmetom jej cinnosti je vydavatelská cinnost, reklamná cinnost, tvorba pocítacových programov a grafiky, Internet marketing a www design. Túto firmu som si vybrala preto, lebo ma zaujal jej produkt , publikácia a CD ROM SLOVAKIA, a vedenie firmy bolo ochotné poskytnút mi informácie o svojej cinnosti. Tu treba povedat, že vzhladom na skutocnost, že firma mala záujem o to, aby sa niektoré údaje nezverejnovali, zmenila som základné údaje o firme /názov firmy, sidlo, mená klúcových osobností, názov produktu/. Takisto v Aplikacnej casti pri analýze financnej situácie som vychádzala z výkazov, v ktorých sú císla prenásobené koeficientom /vypocítal ich riaditel firmy a ja som dostala už zmenené údaje/. Samotná diplomová práca je clenená na dve hlavné casti – teoretickú a praktickú, pricom teoretická cast má dve hlavné podcasti a praktická štyri.Plán je vypracovaný na externé úcely, má slúžit ako podklad žiadosti o úver.

Zoznam súborov - STIAHNUŤ

Pre stiahnutie tejto práce máš dve možnosti

Ako vytlačiť naskenovaný dokument

Z dôvodu zachovania dostatočnej kvality a čitateľnosti skenovaných dokumentov, sú niektoré z nich ponúkané vo vyššom rozlíšení. Je preto možné,že pred ich tlačou je potrebné spraviť jednoduché úpravy,aby boli vytlačené vo veľkosti A4. Najjednoduchším riešením je otvorenie dokumentu (obrázku) v programe "Prehliadač obrázkov a faxov", v ktorom je pri tlači možné intuitívne nastaviť požadovaný formát. Niektoré tlačiarne ponúkajú možnosť tohto nastavenia priamo v ich vlastnostiach. (väčšinou ako "Fit to page"). Pre skúsenejších užívateľov doporučujeme úpravu napr. v programe Adobe Photoshop, tu sa dá nastaviť podľa vlastného uváženia veľkosť aj rozlíšenie obrázku.

Podobné dokumenty

Názov práce Dátum A4 Slová Hodnotenie
 
sk podnikanie v malých… 14. 1. 2008 2511 -- --
 
sk Využitie štátnych… 21. 12. 2007 3621 -- --
 
sk FINANCOVANIE… 7. 3. 2005 4836 -- --
 
sk Podnikatelstvo 12. 2. 2009 2087 -- --
 
sk Rozvoj vidieka 13. 6. 2007 2951 -- --
 
sk Získavanie… 28. 2. 2014 1835 -- --
 
sk Podnikové… 13. 6. 2007 2845 -- --
 
sk ZAHRANICNOOBCHODNÁ… 12. 9. 2008 3597 -- --
 
sk PRIESKUM ODBYTOVÝCH… 21. 12. 2005 2961 -- --
 
sk NÁVRH… 1. 1. 2015 2477 -- --