NEJVĚTŠÍ DATABÁZE
STUDENSTKÝCH REFERÁTŮ V ČESKU

Najdi si dokument, který potřebuješ v jiném jazyce: SK CZ HU

Celkem referátů: (5793)

Jazykové kurzy, studium a pobyty v zahraničí
Přihlášení Přihlášení Registrace
Přidej svou práci

Často kladené dotazy

Provoz serveru a činnosti s tím spojené (kontrola a třídění přijatých prací, odpovídání na emaily) jsou finančně dost náročné. Proto jsme se rozhodli některé sekce zpoplatnit. Takto získané finanční prostředky bychom chtěli investovat do zkvalitnění poskytovaných služeb a rozšíření funkcionality stránky. Zároveň ale aktivním studentům nabízíme možnost získání kreditů jako formu odměny za jejich studentské práce, které nám pošlou.

Bohužel v tomto případě Vám asi nezbývá nic jiného, než se co nejdříve zaregistrovat, získat kredity (nákupem a nebo zasláním některé Vaší práce) a potom si danou práci stáhnout. Alternativním řešením může být dočasné použití přihlašovacích údajů nějakého kamaráda, který má na kontě dostatečné množství kreditů na stáhnutí dané práce.

Ano je. Pokud nemáte na kontě kredity a chtěli byste si nějakou práci stáhnout, napište nám, o kterou práci máte zájem a my Vám ji do 30 dnů na Vámi zadanou emailovou adresu zašleme. Jediným omezením je pouze to, že tímto způsobem můžete denně zažádat pouze o jednu práci.

Všeobecně bychom se mohli vyjádřit asi takto: máme zájem o všechny typy prací, které by dalším studentům mohli pomoci při studiu, popřípadě nějakým "jiným" způsobem pomoci zvládnout zkoušku, projít do vyššího ročníku, získat zápočet a nebo dobrou známku ve škole. Kromě všeobecně známých typů prací uvítáme i přednášky nafocené fotoaparátem, nafocené příklady ze zkoušky, nafocené diplomové práce, příklad z písemných prací atd. Hlavní zásadou je, aby zaslané práce (materiály) představovaly komplexní celek. Nekompletní práce či přednášky nejsou pro ostatní studenty moc zajímavé, proto se může stát, že je na stránce ani neuveřejníme.

Kredity udělujeme až poté, co se daná práce po kontrole našim administrátorem objeví na stránce. Většinou je to do třech dní od přijetí práce. Snažíme se přijaté práce přidat na stránku co nejdříve, ale bohužel se nám to vzhledem k jejich množství ne vždy daří. Velmi často nás brzdí samotní uživatelé, když nám posílají práce, které nejsou jejich autentickým dílem, ale stáhli je z internetu.

Jakmile se Vámi zaslané finanční prostředky připíší na nás účet a my identifikujeme Vaši platbu (podmínkou je zadání správného variabilního symbolu - čísla uživatele), tak Vám kredit připíšeme ještě v ten den. Vzhledem k tomu, že náš účet je vedený v Tatra bance, urychlíte získání kreditů převodem peněz z účtů vedených také v této bance, popřípadě přímým vkladem na náš účet v některé z poboček. Pokud platbu uskutečníte z jiné banky nebo peníze pošlete šekovou poukázkou, je možné, že se daný převod zrealizuje (fin. prostředky se připíší na náš účet) až po 3-4 dnech.

V takovém případě nemusíte mít strach o svoje peníze. Pokud jste zkontrolovali, že jste platbu zrealizovali přesně podle našich instrukcí, zadali jste také správný variabilní symbol (čili Vaše číslo uživatele) a kredity se Vám stejně nepřipsali, kontaktujte nás prosím emailem: antiskola@antiskola.eu, přes skype: antiskola.eu. Spolu s našimi administrátory vzniklou situaci určitě vyřešíme.